free website traffic free url shortener

ČESKÁ NEWS

Nejnovější Česká tisková

Česká spořitelna


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969


Posted on Wednesday December 31, 1969

Sputnik Česká republika - Zprávy a Názory

Polsko podepsalo smlouvu o dodávkách plynu z USA
Posted on Wednesday November 22, 2017

Byla podepsána smlouva se společností Centrica LNG o dodávkách zkapalněného zemního plynu z USA. Podle smlouvy se bude palivo dodávat v průběhu 5 let, oznámil web polské společnosti PGNiG.

Řinčení zbraněmi
Posted on Wednesday November 22, 2017

Organizátoři leteckého salonu v Británii zakázali Rusku vystavovat svou vojenskou techniku.

V Kremlu okomentovali údaje o výronu ruthenia 106
Posted on Wednesday November 22, 2017

V Kremlu dotázali všechny rezorty a nevědí nic o jakýchkoli příčinách a haváriích, které by mohly způsobit výron ruthenia 106, oznámil novinářům mluvčí prezidenta RF Dmitrij Peskov.

V Kremlu nekomentovali objevení se ozbrojenců v Luhansku
Posted on Wednesday November 22, 2017

V Kremlu vědí o tom, co se děje v Luhansku, nebudou to ale komentovat, dokud nebude podrobnější informace, řekl ve středu novinářům mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii odsoudil generála Mladiće k doživotí
Posted on Wednesday November 22, 2017

Soudce Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslavii odsoudil generála Mladiće k doživotí za vojenské zločiny v Bosně, informuje agentura RIA Novosti.

Finále soutěže Ruská Topmodelka 2017 a Topmodelka PLUS 2017
Posted on Wednesday November 22, 2017

21. listopadu se v Moskvě konal závěr soutěží Ruská Topmodelka 2017 a Topmodelka PLUS 2017. Posuďte sami v naší fotogalerii ty nejkrásnější dívky země.

Rada federace schválila zákon o mediálních zahraničních agentech. Co to znamená?
Posted on Wednesday November 22, 2017

Rada federace schválila zákon o mediálních zahraničních agentech. Pro tento zákon hlasovalo 154 členů Rady, jeden se hlasování zdržel, proti nehlasoval nikdo.

U pobřeží Okinawy havaroval letoun amerického letectva
Posted on Wednesday November 22, 2017

Palubní dopravní letoun C-2 Amerických vzdušných sil havaroval v Tichém oceánu u japonského ostrova Okinawa, prohlásilo velení Sedmé flotily USA.

V Rusku promluvili o způsobu totálního zničení USA
Posted on Wednesday November 22, 2017

Rusko v odpovědi na výstup USA z Dohodě o likvidaci raket krátkého a středního doletu (INF Treaty) může vytvořit netradiční nosiče jaderných zbraní a vytvořit supervýkonné bojové hlavice. Tento názor vyjádřil korespondent Ruské akademie raketových věd a dělostřelectva Konstantin Sivkov v článku pro Vojensko-průmyslového kurýra.

Ministerstvo zahraničí USA okomentovalo fotografii Putina a Asada v obětí
Posted on Wednesday November 22, 2017

Tisková mluvčí amerického ministerstva zahraničních věcí Heather Nauertová okomentovala fotografii ze setkání ruského prezidenta Vladimira Putina a syrského prezidenta Bašára Asada v Soči.

Novinky z ČTK

Bývalý šéf brněnské ČTK Bohumil Hlaváček získal Cenu Jihomoravského kraje
Posted on Monday November 06, 2017

Bývalý zpravodaj ČTK a dlouholetý vedoucí její brněnské odbočky Bohumil Hlaváček se v pondělí 6. listopadu stal jednou z deseti osobností, které obdržely letošní Cenu Jihomoravského kraje. Třiaosmdesátiletý novinář a propagátor folkloru, který je uznávanou osobností nejen ve své profesi, získal cenu za výraznou reprezentaci a šíření věhlasu Jihomoravského kraje. Bohumil Hlaváček začínal jako dopisovatel Mladé fronty, v březnu 1952 nastoupil do redakce deníku Den v Ostravě a v červenci 1953 do ostravské redakce Československé tiskové kanceláře. Od května 1957 působil ve zlínské redakci ČTK a od září 1957 až do konce března 1999, kdy odešel do důchodu, v brněnské redakci ČTK. Od roku 1990 byl jejím vedoucím. Hlaváčkovu každodenní novinářskou práci zachycují desetitisíce zpráv v archivu ČTK, především z oblasti kultury. „Práce redaktora v tiskové kanceláři vyžaduje velkou šíři znalostí, všeobecnou informovanost, respekt k faktům, preciznost, věcnost, výstižnost a stručnost vyjadřování. Zároveň je potřeba rychlosti a pohotovosti při často nezbytném zjišťování, doplňování a ověřování informací. V tom všem byl a je Bohumil Hlaváček pravým mistrem. V novinářských řadách je Hlaváčkovo jméno synonymem profesionality, spolehlivosti, přesnosti, kolegiality a elánu. Ani dnes neztrácí kontakt s děním v redakcích a kontakt s mladšími kolegy,“ uvedli organizátoři ocenění. Generální ředitel a šéfredaktor ČTK Jiří Majstr řekl, že Bohumil Hlaváček je jednou z výrazných osobností agentury. „Naučil agenturní řemeslo tolik mých spolupracovníků, že jediné, co mohu udělat, je před ním znovu smeknout.“ Bohumil Hlaváček byl za svou novinářskou práci oceněn již dříve například stříbrnou medailí Masarykovy univerzity, získal tvůrčí prémii Českého literárního fondu či mimořádnou cenu šéfredaktora ČTK za celoživotní dílo. Před deseti lety mu byla udělena Cena města Brna za žurnalistiku a publicistiku.

Newsletter ČTK 19/2017
Posted on Tuesday October 24, 2017

O nové fotobance, mezinárodním projektu agentur k pašování lidi, vývoji databáze sportovních dat, letní škole ČTK, o bývalém korespondentovi České tiskové kanceláře Karlu Weirichovi, který je nazýván českým Wintonem a dalších zajímavostech a novinkách z ČTK si můžete přečíst v našem nejnovějším newsletteru.

Volební zpravodajství ČTK v číslech
Posted on Sunday October 22, 2017

ČTK má za sebou nejnáročnější zpravodajský víkend roku. Během tří dní vydala o volbách do sněmovny mimo jiné 360 zpráv, 200 headlinů a 40 profilových materiálů, přes 670 fotografií, 24 videí a 70 audií, 100 zpráv v angličtině. Zejména rychlé textové zpravodajství hojně využívala klasická i internetová média, například Česká televize ve svém volebním studiu. ČTK nabídla svým klientům i živé videopřenosy, které v rámci zkušebního provozu vysílala z osmi volebních štábů a objevily se na sedmi českých zpravodajských webech. Devět redakcí, z toho jedna slovenská, využily třídenní on-line přenos/liveblog, kterým ČTK pokrývala bezmála 40 hodin veškerého volebního a povolebního dění. Kromě toho ČTK nově nabídla grafické vizualizace a automaticky generovaná volební grafika fungovala bezchybně. Na zpravodajství ČTK nebyl znát ani opakovaný výpadek webových stránek Českého statistického úřadu, který způsobily hackerské útoky. Díky důkladné přípravě volebního týmu, který má s organizací volebního zpravodajství mnohaleté zkušenosti, a přímému napojení redakce na ČSÚ tak mohla ČTK nepřetržitě poskytovat médiím průběžné zpravodajství i odhady toho, jak volby dopadly, ještě před tím, než statistici zveřejnili celkové výsledky. Ukázka fotografií z volebního víkendu: Ukázka grafické vizualizace:

Axis Communications Press Releases, the Czech Republic

Axis oznamuje uvedení své cenově nejdostupnější síťové kamery s rozlišením Full HDTV 1080p
Posted on Wednesday February 12, 2014

Nová síťová kamera AXIS M1025 vychází vstříc potřebám malých obchodů, butiků, kanceláří a uživatelů obytných prostor, kteří hledají řešení dohledu pomocí IP kamer, jehož instalace by byla snadná a cena dostupná. - Společnost Axis Communications, světový leader v oblasti IP kamer, dnes představila model AXIS M1025 – síťovou kameru pro vnitřní použití v kompaktním provedení, která poskytuje vynikající kvalitu obrazu s rozlišením Full HDTV 1080p nebo 2 megapixely při plné snímkové frekvenci. Kamera je vybavena mnoha praktickými funkcemi – například má podporu pro výstup HDMI (Micro) pro živé streamování na monitor s rozlišením HDTV 720p, podporuje paměťové [...]

Axis představuje kopulové PTZ kamery s rozlišením HDTV a pouzdrem z nerezové oceli plněným stlačeným dusíkem
Posted on Tuesday January 28, 2014

- Modely v nové špičkové řadě kopulových síťových kamer AXIS Q60-S s funkcí PTZ (pan/tilt/zoom, otáčení/náklon/přiblížení) mají kryty z nerezové oceli plněné stlačeným dusíkem. Nové kamery jsou ideální pro vzdálený dohled a monitoring na lodích, v prostředí dolů, těžby ropy a plynu, jakož i v potravinářských, zdravotnických a dalších provozech s čistým prostředím. Nerezavějící kamery odolají korozivním účinkům mořské vody a čisticích chemikálií a [...]

Axis představuje novou, cenově dostupnou termální IP kameru stylu „bullet“ určenou pro venkovní instalace
Posted on Wednesday June 05, 2013

Robustní kamera AXIS Q1931-E je navržená speciálně pro použití v náročném prostředí a drsném klimatu. Kromě velmi příznivé ceny model AXIS Q1931-E přináší termovizi s vysokým kontrastem a rozlišením 384x288 bodů. Jedná se o první termální kameru, která nabízí tzv. Corridor Format společnosti Axis, tedy vertikálně orientovaný obraz, který je obzvláště užitečný pro efektivní ochranu obvodových prvků například průmyslových závodů nebo železničních tratí. - Axis Communications, světový leader v oblasti IP kamer, dnes představuje silný přírůstek do své řady pevně instalovaných termálních kamer určených pro ochranu venkovních obvodových linií a prostorů. Nová termální síťová kamera AXIS Q1931-E je cenově dostupný model v bytelném provedení stylu „bullet“ navržený speciálně pro venkovní dohled v naprosté tmě a v náročných podmínkách. Kamera je připravena k použití ihned po vybalení a je ideální pro [...]

Axis představuje inovativní kopulovou PTZ kameru s přímým pohonem a rozlišením HDTV
Posted on Monday May 13, 2013

Kopulová síťová kamera AXIS P5414-E je první z nové řady kamer s funkcí PTZ (pan/tilt/zoom) určených pro venkovní instalace, které mají inteligentní systém otáčení a náklonu s přímým pohonem, jenž zaručuje nedostižnou mechanickou odolnost. Spolu s dalšími hardwarovými inovacemi tato vlastnost tvoří jedinečně navrženou cenově dostupnou PTZ kameru s rozlišením 720p a 18x optickým zoomem pro venkovní dohledové instalace s kamerami uchycenými na stěnu – ideální využití je ve městech a obvodovém dohledu, parkovacích domech a školních hřištích. - Společnost Axis Communications, světový leader v oblasti IP kamer, dnes představuje kameru s přímým pohonem funkcí PTZ, takže obsahuje jen málo pohyblivých součástí. Kamera je přímo připojena na hnací hřídele dvou motorků – jeden slouží pro otáčení a druhý pro naklánění kamery. Díky tomu, že kamera AXIS P5414-E neobsahuje žádné mechanické součásti, jako řemeny nebo převody, je systém pohonu otáčení a naklánění velmi odolný a vysoce efektivní, a [...]

Axis představuje mini kopulové kamery s rozlišením HDTV, atraktivní cenou a snímáním ve dne i v noci určené pro pevné instalace
Posted on Wednesday May 01, 2013

Dvě nové síťové kamery společnosti Axis z řady AXIS M30-VE oslovují potřeby trhu zaměřeného na malé, cenově dostupné kopulové kamery pro pevné uchycení, které poskytují rozlišení HDTV, snímají obraz ve dne i v noci a umožňují snadnou instalaci ve vnitřním i venkovním prostředí. Modely AXIS M3024-LVE a AXIS M3025-VE jsou odolné proti vandalismu a jsou ideální pro instalaci uvnitř nebo vně vchodů do hotelů, butiků, restaurací, kanceláří nebo škol. - Společnost Axis Communications, světový leader v oblasti IP kamer, dnes představuje kameru AXIS M3024-LVE, která poskytuje video s rozlišením 1 megapixel nebo HDTV 720p se zorným úhlem 80°, a kameru AXIS M3025-VE s rozlišením 2 megapixely, videem v HDTV 1080p se širokým zorným úhlem 93°. Obě kamery mají filtr infračerveného záření, který lze automaticky deaktivovat. Díky tomu mohou snímat barevný obraz ve dne, a za špatných světelných podmínek [...]

Axis představuje nejmenší síťovou bullet kameru s rozlišením HDTV na světě
Posted on Sunday March 17, 2013

AXIS M2014-E je kompaktní síťová kamera s bullet-style designem a rozlišením HDTV, která byla navržena se zaměřením na plnou flexibilitu a snadné umístění. Je přizpůsobena pro jednoduché instalace videodohledových řešení, ideálně ve vnitřním a částečně vnějším prostředí, kde kamera může být vystavena vlivům deště nebo vody. - Společnost Axis Communications, světový leader v oblasti IP kamer, představuje síťovou kameru AXIS M2014-E, která je jen o málo větší než rtěnka. Díky provedení v malých rozměrech s důrazem na funkčnost je tato kamera obzvláště vhodná pro instalace například v maloobchodních prodejnách, buticích, hotelích nebo malých kancelářích, které potřebují snadno použitelný dohledový systém, jenž bude splňovat i budoucí nároky, a to za velmi atraktivní [...]

Our Service

World breaking news, latest Usa state news and country news quickly and easily!.

Channels

Many Different News Channels

24/7 Update

Breaking News Around The World

Working All Time

We Never Stop Talking About News

Site Update

We Are An Innovative News Portal

Mobile Phone

This Site Is Mobile Phone Friendly

Safe Browsing

We Have Safe Browsing Site Status

Most Viewed News

Most Popular News Stories, Photos and Videos on NewsWBC.com

Politics

85%

Business

90%

World

89%

Sports

72%

Why People like us?

User from Washington

I use the pages on a daily basis, easy to use and works well.

Own language country news.
Very simple to find my local state news.
I travel a whole lot and it is a great thing all will be found in one place.

Our Partners

We have a number of partner organisations with whom we work very closely to improve and expand on the services we offer.

Have a question or need a custom quote?

Telephone: +35(840)3612410    Email:news@newswbc.com

Stay Connected

Information